FREE screen recorder NO ROOT

4.2.0.0

2.0

5

Android cihazınızın ekranını root gerekmeden kaydedin

646.9k

Bu uygulamayı oyla

FREE screen recorder NO ROOT cihazı rootlamaya gerek kalmadan Androidinizin ekranında olan her şeyi kaydetmenizi sağlayan bir araçtır. Tek yapmanız gereken Windows ya da Mac programının(Uptodownda mevcuttur) karşılığı olan programı yüklemenizdir.

FREE screen recorder NO ROOT ile Android cihazınızda hem ses hem de videoları kolayca kaydedersiniz. Ekranda yaptığınız her hareket de kaydedilir ve video kaydı bittiğinde hızlı bir şekilde YouTube ya da indirdiğiniz diğer uygulamalarda paylaşabilirsiniz.

FREE screen recorder NO ROOT tarafından oluşturulan video dosyaları cihazınızın hafızasında MP4 olarak saklanır. Çözünürlük Android cihazınızın sahip olduğu ile aynıdır; yani kalite genelde mükemmeldir. Bununla birlikte uygulamanın ücretli versiyonuyla saniyede 30 kareye kadar kayıt yapabilirsiniz.

FREE screen recorder NO ROOT harika bir kayıt aracıdır. En güçlü yanı ise cihazınızı rootlamaya gerek kalmadan kullanabilmenizdir.
Notlar

Uygulamanın ücretsiz versiyonunun bir problemi vardır; kayıt hızı saniyede 4 karedir ve görüntünün üzerinde işaret bırakır.

Gereksinimler

Android 2.3 veya daha üstü bir sürüm gerektirir.

Uptodown X